Spring naar inhoud

Contact

De verschillende functies binnen de VVSPTN is via onderstaande e-mail-adressen rechtstreeks bereikbaar.

Secretariaat:
@: secretariaat@vvsptn.nl
Penningmeester:
@: penningmeester@vvsptn.nl
Werkgroep Pensioenen:
@: pensioenen@vvsptn.nl
Servicedesk:
@: servicedesk@vvsptn.nl
Publiciteit:
@: publiciteit@vvsptn.nl
Privacy aangelegenheden:
@: privacy@vvsptn.nl

Bankrekening VVSPTN:
Rek.nr.: NL83 ABNA 0446 7302 38 t.n.v. VVSPTN te Hengelo ov.
BIC-nr: ABNANL2A

Postadres secretariaat
Henk Lamberts
Secretaris VVSPTN
Reviusstraat 5
7552 GG Hengelo
Tel: 074-24 27 343
Mob.: 06-110 63 948