Spring naar inhoud

Nieuwe menustructuur website

We willen u graag informeren over de nieuwe menustructuur, aangezien de Koepel Gepensioneerden (KG) de activiteiten opvoert met betrekking tot een eventuele rechtsgang en ook om de informatie van de Koepel wat beter toegankelijk te maken hebben we een menu-item KG gemaakt, en daaronder respectievelijk de link naar de website, een mogelijkheid om je aan te melden voor de nieuwsbrief van de KG, een link naar de nieuwsbrieven en tenslotte een link naar de persberichten.

Daarnaast hebben we de Nieuwsbrieven van de VVSPTN (Logged Out) een eigen menu-item gegeven, en ook de Algemene Ledenvergadering (ALV), waar de verslagen te vinden zijn.

De menu-items zoals die bestonden voor Contact en Privacy hebben we opgenomen als submenu onder de Home page.

We hopen dat dit bijdraagt in een duidelijke informatievoorziening.